بازرگانی ادویراد
خانه / فلفل سیاه هندی / خرید فلفل سیاه هندی با بهترین قیمت عمده

خرید فلفل سیاه هندی با بهترین قیمت عمده

خرید فلفل سیاه هندی به صورت نکوبیده در بازار ادویه ایران با بهترین قیمت انجام می شود. چنانچه به دنبال خرید فلفل سیاه هندی و فروش آن به صورت عمده با قیمت مناسب می باشید می توانید از طریق بازار فلفل سیاه ایران با ما در ارتباط باشید. به نظر شما به چه دلیلی قیمت خرید فلفل سیاه هندی در ایران نسبت به قیمت خرید فلفل سیاه ویتنام مقداری بالاتر می باشد؟ در این مقاله در خصوص این مورد کمی صحبت خواهیم کرد.

خرید فلفل سیاه هندی

تفاوت قیمت فلفل سیاه هندی و فلفل سیاه ویتنام

فلفل سیاه هندی از کیفیت بالاتری برخوردار است. به همین منظور کیفیت بالای این ادویه روی قیمت آن تاثیر گذار بوده و سبب شده قیمت بالاتری نسبت به فلفل سیاه ویتنام داشته باشد. اما در حال حاضر فلفل سیاه ویتنام توانسته با همتای هندی خودش وارد رقابت و بازار ایران را در دست بگیرد. در حال حاضر نزدیک به ۸۰ درصد فلفل سیاه موجود در ایران فلفل سیاه ویتنام می باشد.

خرید فلفل سیاه هندی

فلفل سیاه هندی را چقدر می شناسید

فلفل سیاه بومی کشور هندوستان بوده و از خانواده زنجبیلیان می باشد. ادویه فلفل سیاه به صورت بوته ای پرورش داده می شود و بر خلاف زردچوبه و زنجبیل، دانه فلفل سیاه پس از خشک شدن مورد مصرف قرار میگیرد. در حالی که از ریشه گیاه زنجبیل  و زردچوبه، به عنوان یک ادویه خوش عطر و طعم استفاده می شود.

خرید فلفل سیاه هندی

واردات و صادرات فلفل سیاه در ایران

خرید فلفل سیاه و دیگر ادویه جات در بازار ایران نسبت به دیگر کشورها بیشتر می باشد. سالیانه حدود ۲۲۰ هزار تن از انواع ادویه جات به داخل کشور وارد می شود. از آنجایی که ایران شرایط کشت و پرورش برخی از ادویه جات را ندارد مجبور به واردات این محصولات در حجم های بالا می شود. بسیاری از عمده فروشان در ایران به دنبال قیمت عمده فلفل سیاه و قیمت روز دیگر ادویه جات می باشندن این گونه افراد می توانند لیست قیمت روز فلفل سیاه و دیگر ادویه جات را از مراکز معتبر و یا شرکت های وارد کننده ادویه جات استعلام بگیرند.

خرید فلفل سیاه هندی

خرید فلفل سیاه هندی در بازار داخل و خارج

کشور ایران یکی از شاهراه های اقتصادی بین کشورها می باشد. همین موضوع سبب شده تا کسانی که وارد کننده فلفل سیاه می باشند، این ادویه را در حجم های بالاتر وارد کرده و سپس برای صادرات به کشورهای دیگر آماده کنند. بسیاری از تاجران ایرانی به دنبال صادرات فلفل سیاه به صورت دانه ای و پودر آن نیز می باشند. برخی از برندها و کارخانجات بسته بندی هم محصولات خود را در بسته بندی های صادراتی آماده کرده و به کشورهای همسایه ارسال می کنند.

خرید فلفل سیاه هندی

مقصد های صادراتی فلفل سیاه از ایران

فلفل سیاه از ایران به کشورهای مختلفی صادر می شود که عبارتند از:

  • کشور آذربایجان
  • کشور گرجستان
  • کشور روسیه
  • کشور ترکیه
  • کشورهای حاشیه خلیج فارس
  • و دیگر کشورهای همسایه

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش و بازرگانی:
شاهین نوبهاری پور
شماره موبایل: 09152929917
پست الکترونیکی: IRKarengroup@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تجارت و بازار فروش فلفل سیاه هندی

به نظر شما چه دلیلی می تواند باعث شود تا فلفل سیاه هندی نسبت به …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام