بازرگانی ادویراد
خانه / فلفل سیاه عمده / قیمت فلفل سیاه فله در بازار ادویه ایران

قیمت فلفل سیاه فله در بازار ادویه ایران

قیمت فلفل سیاه فله در بازار ادویه ایران با قیمت برای مشتریان خارجی و داخلی با ارزانترین قیمت عرضه و ارائه می شود. برای همکاری و ثبت سفارش خود می توانید با واحد فروش ما در بازار فلفل سیاه ایران در ارتباط باشید. فلفل سیاه گیاهی است که بعد از برداشت شدن مقداری شاخه و برگ و خاک با خود دارد. لذا برای داشتن فلفل سیاه درجه ۱ و درشت باید کاملا سورت و غربال شود تا فلفل سیاه یک دست و تمیز استخراج شود. عمده ناخالصی های فلفل سیاه توسط خود تولید کننده سورت و غربال می شود و سپس روانه بازار می شود. بیشترین توجه خرید و فروش مشتریان برای فلفل سیاه را فلفل سیاه درشت و سورت شده کامل که پاکت های ۲۵ کیلوگرمی دارد جذب می کند.

قیمت فلفل سیاه

صادرات فلفل سیاه و استفاده در داخل

عمده فروش فلفل سیاه غربال شده و سورت شده توسط مشتریان خارجی انجام می شود که برای صادرات به کشورهای آسیایی استفاده می شود. صادرات فلفل سیاه اکثرا از ایران به مقدار بالا انجام می شود. ایران به دلیل بودن در یک شاه راه اقتصادی به راحتی می تواند این ادویه و دیگر ادویه جات وارداتی مانند زرچوبه، دارچین و زنجبیل را به کشورهایی مانند روسیه، گرجستان، آذربایجان و کشورهای حاشیه خلیج فارس ارسال و صادارت می کند.

قیمت فلفل سیاه

استعلام قیمت فلفل سیاه فله

فلفل سیاه به عنوان یک چاشنی در تمامی خانه و آشپزخانه های ایرانی استفاده می شود و بیشتر از آنچه مردم تصور میکنند برای بدن خاصیت درمانی نیز دارد. به همین دلیل از فلفل سیاه روغنی به نام روغن فلفل سیاه گرفته می شود. مرکز بازار فلفل سیاه ایران در زمینه خرید، فروش و واردات و صادرات نیز فعالیت می کند. برای اطلاع از قیمت فلفل سیاه فله و دیگر ادویه جات مانند دارچین،زردچوبه و زنجبیل می توانید با واحد فروش ما در ارتباط باشید.

قیمت فلفل سیاه

خواص درمانی فلفل سیاه

بعضی از مطالعات اخیر ثابت کرده است که فلفل سیاه میتواند کاربرد های مفیدی برای مشکلات گوارشی و خیلی از دیگر مشکلات عمده مردم باشد.خواص درمانی فلفل سیاه شامل:

 1. بهبود عملکرد معده (البته برای کسانی که زخم معده دارند توصیه نمی شود)
 2. هضم راحت تر غذا
 3. معالجه اسهال
 4. درمان اسهال خونی
 5. کمک درمان سرما خوردگی
 6. درمان درد های رماتیسمی
 7. درمان زخک های سطحی
 8. تقویت کننده ی حافظه و اعصاب
 9. تسکین درد های عصبی
 10. رفع التهاب بینی و معده
 11. رقیق کننده خون
 12. مفید برای جذام
 13. جلوگیری از تشدید درد دندان
 14. در معالجه پوسیدگی درمان هم کمک می کند.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش و بازرگانی:
شاهین نوبهاری پور
شماره موبایل: 09152929917
پست الکترونیکی: IRKarengroup@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش عمده فلفل سیاه

فروش عمده فلفل سیاه و قیمت دانه فلفل سیاه

فروش عمده فلفل سیاه در ایران با قیمت بسیار مناسبی در بازار ایران انجام می …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام